Stiebel Eltron - powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła firmy zapewniają skuteczność nawet przy temperaturze zewnętrznej dochodzącej do minus 20°C. Oferowane modele to WPL 10 I/IK do instalacji wewnątrz budynku, WPL 13-23 E/cool z funkcją chłodzenia, WPL 33 z możliwością montażu wewnątrz i na zewnątrz, dostępna także w wersji HT osiągającej temperaturę wody grzewczej nawet +75°C, WPL 13/20 Basic o mocach 13 lub 20 kW, a także przeznaczony dla większych obiektów model WPL o mocach 34, 47 lub 57 kW. Nowością jest montowany na zewnątrz model WPL 10 AC zapewniający zarówno ogrzewanie, jak i podgrzewanie CWU oraz chłodzenie. Ponadto w ofercie firmy Stiebel Eltron znajdziecie Państwo również nowoczesne modele WWK / WWK 300 SOL oraz WWK 220 / 300 Electronic przeznaczone do podgrzewania wody użytkowej.

Nibe Biawar - powietrzne pompy ciepła

Nibe Biawar to renomowany szwedzki producent urządzeń grzewczych. W ofercie firmy Nibe Biawar znajdują się również powietrzne pompy ciepła o różnych mocach, przeznaczone do pracy w temperaturze nawet –25°C. Jednofunkcyjny model AP-AW 30 posiada moc nawet 39 kW, model F2030 dostępny jest w wersjach 7 i 9 kW, model F2040 dostępny jest w wersjach o mocy 8, 12 lub 16 kW, a model F2300 w wersjach o mocy 14 i 20 kW. Dodatkowo firma Nibe Biawar poleca kompletne rozwiązanie Nibe Split składające się z jednostki zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej, łącząc w sobie źródło ogrzewania oraz zasobnik wody użytkowej.

Danfoss - powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła Danfoss DHP charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością. Pompy Danfoss pozwalają uzyskać nawet 3/4 energii potrzebnej do ogrzania domu wykorzystując darmową energię pochodzącą z natury. Nowoczesny model DHP-AQ o mocy od 6 do 36 kW proponowany jest w trzech różnych wersjach - Mini, Midi i Maxi, zapewniając ogrzewanie oraz chłodzenie obiektu, a także podgrzewanie CWU. Model DHP-A Opti dostępny jest w wersjach o mocy od 6 do 12 kW, podobnie jak modele DHP-A oraz DHP-AX.

Viessmann - powietrzne pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła Viessmann Vitocal to idealne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić koszty inwestycyjne stosując przy tym naturalne źródło energii. Pompy ciepła typu Split charakteryzują się rozdzieleniem podstawowych elementów pompy na dwie części: cichy w pracy moduł wewnętrzny zawierający przede wszystkim układ hydrauliczny instalacji co oraz moduł instalowany na zewnątrz budynku z parownikiem, wentylatorem - służący do pobierania ciepła z otoczenia. Pompy typu Split 222-S oraz 242-S o mocach od 3 do 10,6 kW wyposażone są w zasobnik CWU, o pojemności odpowiednio 170 i 220 litrów. Model 242-S umożliwia ponadto przyłączenie kolektorów słonecznych. Model 300-A o mocy 3 do 9 kW jest pierwszą pompą typu powietrze/woda z zastosowaniem technologii Digital-Scroll i elektronicznie sterowanym zaworze rozprężnym Biflow. Vitocal 350-A o mocy od 10,6 do 18,5 kW zapewnia temperaturę na zasilaniu do 65°C, jest więc idealna dla starszych instalacji grzewczych. W ofercie firmy Viessmann znajduje się również pompa Vitocal 161-A o mocy 1,7 kW przeznaczona do podgrzewania wody użytkowej.

Immergas - powietrzne pompy ciepła

Firma Immergas oferuje najwyższej jakości powietrzne pompy ciepła - zarówno jako indywidualne produkty, jak również jako rozwiązania systemowe. Seria pomp powietrznych Audax charakteryzuję się łatwą instalacją i obsługą, a to dzięki zastosowaniu pompy obiegowej i wymiennika płytowego. Pompy Audax są ponadto wyposażone w funkcję chłodzenia w okresie letnim. Dostępne są modele pomp o mocach 6-8, 10 oraz 16-18 kW. Immergas oferuje również pompy Immerwater przeznaczone do montażu wewnątrz budynku, służące do podgrzewania wody użytkowej, wyposażone w zintegrowany zbiornik CWU oraz funkcję chłodzenia pomieszczeń. Dostępne modele tych pomp to Immerwater 190 z zasobnikiem o pojemności 190 litrów oraz Immerwater 300 Inox V2 z zasobnikiem ze stali nierdzewnej o pojemności 300 litrów.

Defro - powietrzne pompy ciepła

Pompy ciepła typu powietrze/woda do przygotowania ciepłej wody użytkowej Defro PC ECO 250, to nowoczesne urządzenia, które pomoże obniżyć koszty przygotowania ciepłej wody dla domowników. Szeroki zakres temperatury zasysanego przez pompy powietrza sprawia, że może ona pracować nieprzerwanie przez cały rok, niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. Dzięki swej kompaktowej budowie wszystkie prace instalacyjne ograniczone są do niezbędnego minimum. Nie potrzeba żadnych prac ziemnych, wykopów, czy odwiertów. Montaż sprowadza się do podłączenia hydraulicznego wody i wykonania kanałów powietrza. Pompy ciepła Defro PC ECO 250 mogą pracować jako samodzielny lub uzupełniający system przygotowania ciepłej wody użytkowej. Do Pompy Ciepła PC ECO 250 nie ma konieczności kupowania innych urządzeń do przygotowania c.w.u.

Zakupy z 8% VAT

Chcesz zapłacić 8% VAT i oszczędzić aż 15%?
Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!

Łódź: (42) 288 49 33 lub 602-623-300
Kielce: (41) 201 05 59 lub 602-474-874

Kontakt