Kotły na paliwo stałe

Kotły na paliwo stałe

Kotły na paliwo stałe to często najbardziej ekonomiczne rozwiązanie w zakresie ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Najpopularniejszym paliwem stałym do kotłów jest oczywiście węgiel (eko-groszek, orzech, miał) lecz nowoczesne kotły pozwalają na spalanie również innych paliw, takich jak drewno, wióry, zrzynki itp. Najważniejszym wyzwaniem dla producentów jest zapewnienie wygody użytkowania poprzez zminimalizowanie obsługi kotła, a także wysoka jakość materiałów i wykonania gwarantująca długą żywotność kotła. Dobry Hydraulik poleca niezawodne kotły renomowanej firmy DEFRO.

Kotły gazowe

Kotły gazowe

Kotły gazowe to przede wszystkim wygoda użytkowania. Bezobsługowe, ciche i czyste urządzenia zapewniają komfort w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i obiektach użytkowych. Ogrzewanie gazem nie oznacza już dużych wydatków - nowoczesne gazowe kotły kondensacyjne są oszczędne i pomagają kontrolować budżet domowy. W ofercie firm IMMERGAS, VAILLANT, VIESSMANN oraz TERMET znajdziecie Państwo zarówno kotły jedno- jak i dwufunkcyjne o różnych mocach, w wariancie stojącym oraz wiszącym, a także w zestawach wraz z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej.

Kotły olejowe

Kotły olejowe

Nowe modele kotłów olejowych firm VIESSMANN, VAILLANT oraz FERROLI są atrakcyjnym wariantem, jeśli chodzi o źródło ciepła w domach jedno- i wielorodzinnych oraz w obiektach użytkowych. Olejowe kotły kondensacyjne zapewniają niższe zużycie paliwa dzięki odzyskiwaniu ciepła zawartego w parze wodnej pochodzącej ze spalin. Ponadto nowoczesne kotły olejowe posiadają wielowarstwowe powierzchnie grzewcze oraz umożliwiają płynne obniżanie temperatury wody kotłowej, oferując użytkownikowi idealne dopasowanie do potrzeb cieplnych budynku i jeszcze większą oszczędność.

Kotły elektryczne

Kotły elektryczne

Kotły elektryczne firmy ELTERM przystosowane do układów centralnego ogrzewania świetnie sprawdzają się jako alternatywne źródło ciepła. Moce od 4 do 24 kW umożliwiają idealne dopasowanie kotła do potrzeb cieplnych budynku, a wysoka jakość wykonania i podzespołów sprawia, że kotły elektryczne zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata.

Zakupy z 8% VAT

Chcesz zapłacić 8% VAT i oszczędzić aż 15%?
Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!

Łódź: (42) 288 49 33 lub 602-623-300
Kielce: (41) 201 05 59 lub 602-474-874

Kontakt