Purmo - grzejniki dekoracyjne

Firma Purmo oferuje wydajne i niezawodne grzejniki dekoracyjne o niezwykłej estetyce. Seria Kos dostępna w wersji poziomej (Kos H) oraz pionowej (Kos V) to charakteryzuje się płaskim, eleganckim frontem zapewniającym uniwersalne przeznaczenie. Wersja pionowa świetnie wypełnia wąskie przestrzenie np. między oknami lub obok drzwi. Serie Faro (również w wersji poziomej i pionowej) wyróżnia delikatne profilowanie płyty czołowej. Podobnie w przypadku poziomych i pionowych grzejników Narbonne zachowano 2mm szczeliną pomiędzy panelami grzewczymi nadając tej bardzo popularnej serii uniwersalny charakter. Standardowo wyposażone w cztery przyłącza boczne, grzejniki Narbonne dostępne są również w wariancie VT - zarówno dla wersji poziomej jak i pionowej, w którym zastosowano podłączenie dolne odpodłogowe. Wśród grzejników pionowych, Purmo oferuje również eleganckie płytowe modele Tinos V oraz Paros V. Standardowy kolor wszystkich grzejników to biały RAL 9016, jednak istnieje możliwość zamówienia grzejników w innym kolorze z dostępnej palety.

Terma - grzejniki dekoracyjne

Oferta firmy Terma obejmuje wiele grzejników dekoracyjnych o uniwersalnym przeznaczeniu - zarówno do łazienki jak i do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Biorąc pod uwagę walory estetyczne i funkcjonalność ukierunkowane na wystrój wnętrz salonu czy sypialni, na szczególną uwagę zasługują na pewno modele Aero, Geo, Ribbon i Cyklon dostępne w wersji poziomej i pionowej. Świetnie nadają się do montażu przy podłodze (wersja pozioma) lub np. wzdłuż krawędzi otworu drzwi lub okna (wersja pionowa). Interesującą pozycją są też pionowe grzejniki Triga oraz grzejniki kolumnowe Vera i Verus, a także grzejniki narożne - wewnętrzne (Incorner) oraz zewnętrzne (Outcorner).

Zehnder - grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne firmy Zehnder są doskonałym i funkcjonalnym elementem wystroju i świetnie nadają się do różnych pomieszczeń - od salonu do łazienki. Przykładem grzejnika o uniwersalnym przeznaczeniu jest model Charleston, oraz jego mniejsza, pozioma wersja Charleston Relax, a także seria Metropolitan. Grzejniki te sprawdzają się w łazience, ale także w pomieszczeniach mieszkalnych, szczególnie, gdy pokryte są kolorowym lakierem. Również płaskie grzejniki Planus oraz Fina wkomponują się w dowolny wystrój. Grzejniki Nova Mirror oraz Yucca Mirror posiadają wbudowane lustro, dzięki czemu stają się szczególnie funkcjonalnym fragmentem przestrzeni mieszkalnej.

Zakupy z 8% VAT

Chcesz zapłacić 8% VAT i oszczędzić aż 15%?
Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej!

Łódź: (42) 288 49 33 lub 602-623-300
Kielce: (41) 201 05 59 lub 602-474-874

Kontakt